Цензор.НЕТ

29.04.18 22:10

Поліція розслідує факт підкупу виборців на місцевих виборах в Одеській області

Порушення виборчого законодавства було виявлено сьогодні в м. Кілія під час виборів у об'єднаній територіальній громаді.

Поліція розслідує факт підкупу виборців на місцевих виборах в Одеській області

"До Кілійського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що на одній з виборчих дільниць жінка-спостерігач відмічає у своєму зошиті громадян, які прийшли голосувати. Правоохоронці миттєво відреагували на повідомлення. Порушницю, яка втекла з дільниці, було знайдено та доставлено до поліцейського відділку", - цитує Цензор.НЕТ повідомлення Відділу комунікації поліції Одеської області.

 Зараз вона надає пояснення. Зошит зі списком виборців, які, за попередніми даними, отримали гроші за свій голос, вилучено.

Наразі вирішується питання про внесення відомостей за цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.160 (підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України. Перевірка триває.

У поліції нагадують, що за порушення виборчих норм законом передбачена кримінальна відповідальність. В залежності від кваліфікації (перешкоджання здійсненню виборчого права, фальсифікація виборчих документів, незаконне використання бюлетеню, знищення документації, порушення таємниці голосування тощо) порушникам загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, 29 квітня в 40 об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) - 4 міських, 14 селищних, 22 сільських ОТГ у 17 областях України відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики