Цензор.НЕТ

30.04.18 10:54

Країнам Заходу важливо зберігати єдність і вести діалог із Путіним з позиції сили та непохитності, - глава МЗС Естонії Міксер

Захід має говорити з президентом Росії Володимиром Путіним із позиції сили.

Країнам Заходу важливо зберігати єдність і вести діалог із Путіним з позиції сили та непохитності, - глава МЗС Естонії Міксер

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Гордон", про це заявив в інтерв'ю австралійській газеті Sydney Morning Herald міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер.

За його словами, в умовах нинішньої політики РФ країнам Заходу важливо зберігати єдність, водночас, "якщо ви розмовляєте з таким лідером, як Володимир Путін, а очевидно, що потрібно вести діалог з Росією, необхідно говорити з позиції сили, єдності та непохитності".

Міксер додав, що будь-які сумніви в Кремлі інтерпретують як слабкість і намагаються їх використовувати проти країн Заходу.

Глава МЗС Естонії зазначив, що НАТО проводить навчання неподалік російського кордону, але це "досить скромний і безумовно не ескалаційний спосіб зберегти мир".

У червні 2017 року голова військового комітету НАТО генерал Петро Павел повідомив, що Росія збільшує свій військовий потенціал майже на всіх фронтах, тому НАТО потрібно бути напоготові, щоб не допустити сценарію анексії Криму та вторгнення в Східну Україну.

27 квітня 2018 року генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що між НАТО та Росією не встановилося стратегічного партнерства, яке в Альянсі намагалися побудувати з РФ із закінчення холодної війни.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики