Цензор.НЕТ

30.04.18 20:04

"Кубик" спробував підрізати. Почалася перепалка, яка закінчилася бійкою, - Найєм про дорожній інцидент

Народний депутат України Мустафа Найєм прокоментував дорожній інцидент, унаслідок якого його побили. На його думку, політичної складової в ситуації, що виникла, немає.

Як повідомляє Цензор.НЕТ про це він написав у Facebook.

Найєм зазначив: "Друзі, до вас можуть дійти новини про подію з моєю участю. Загалом нічого екстраординарного. "Кубик" на перехресті бульвару Шевченка з Хрещатиком вирішив, що у нього більше прав, і спробував підрізати.

Я такого не люблю. Особливо мажорів і машин супроводу. Якщо підрізають, поводяться по-хамськи і з гонором, не поступаюся принципово. Загалом, перегородив дорогу. Почалася перепалка. Викликав "102". Водій і пасажир "Кубика" помінялися місцями і вирішили викликати своїх хлопців. Приїхали хлопці. Четверо-п'ятеро осіб. Перепалка закінчилася бійкою. Ну, як бійкою...  Дали в щелепу, потім якийсь відрізок часу погано пам'ятаю, наздогнати не вийшло. Тепер у лікарні.

Велике прохання не створювати ажіотажу. Коментарів, фотографій і трагічних розповідей не буде. Це не стосується моїх депутатських повноважень, посвідчення не пред’являв, і це не пов'язано з моєю політичною діяльністю. Патрульних викликав за телефоном 102 як звичайний громадянин. Приїхали упродовж розумних термінів. Усі дані автомобілів, фото учасників події передав.

На цьому все. Не дозволяйте себе ображати на дорогах. Дорога машина і круті номери не привід дозволяти виродкам плювати вам в обличчя".

Кубик спробував підрізати. Почалася перепалка, яка закінчилася бійкою, - Найєм про дорожній інцидент 01

 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики