Цензор.НЕТ

30.04.18 20:37

Пашинян - єдиний кандидат на пост прем'єра Вірменії, - Національні збори

Правляча партія Вірменії відмовилася висувати кандидата на пост прем'єра, інші висунули як претендента лідера опозиції Нікола Пашиняна.

Пашинян - єдиний кандидат на пост прем'єра Вірменії, - Національні збори

Отже Пашинян став єдиним кандидатом, якого висунули на цей пост, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Національних зборів Вірменії.

Нагадаємо, 17 квітня Серж Саргсян після 10-річного перебування на посаді президента і зміни конституційного ладу Вірменії став прем'єр-міністром. Депутат парламенту і лідер опозиції Нікол Пашинян виступив проти й оголосив революцію. Під час зіткнень із поліцією було затримано сотні людей.

22 квітня Саргсян запросив Пашиняна на переговори, але опозиціонер наполягав на відставці прем'єра. Майже відразу після цього Пашиняна затримали на мітингу.

У понеділок, 13 квітня, в Єревані почалася багатотисячна акція протесту, на сторону бунтівників перейшли військовослужбовці єреванського полку Міністерства оборони Вірменії. Саргсян подав у відставку і склав обов'язки прем'єр-міністра, а Нікола Пашиняна було звільнено.

Питання про вибори нового прем'єр-міністра Вірменії обговорюватиметься на спеціальному засіданні Національних зборів республіки 1 травня.

Правляча у Вірменії Республіканська партія, лідером якої є колишній президент республіки й екс-прем'єр Серж Саргсян, не висувала кандидатуру на пост глави нового уряду.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики