Цензор.НЕТ

02.05.18 16:56

НАБУ передало до суду справу про внесення недостовірних даних у декларацію головою Деснянської РДА Києва

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) направило в суд справу стосовно голови Деснянської райдержадміністрації Києва за фактом внесення недостовірних даних у його декларацію про доходи.

НАБУ передало до суду справу про внесення недостовірних даних у декларацію головою Деснянської РДА Києва

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ.

Йдеться про Геннадія Заболотного, який обійняв посаду голови РДА в січні 2018 року.

Так, за даними слідства, чиновник, який на час скоєння злочину обіймав посаду голови Березівської районної державної адміністрації Одеської області, вніс недостовірні дані в щорічну е-декларацію за 2015 рік.

"Йдеться про відомості щодо земельної ділянки, яка перебувала в користуванні підозрюваного, а також дані про корпоративні права його дружини на суму понад 2 млн гривень, які раніше належали підозрюваному і були безоплатно відчужені на її користь у 2015 році", - повідомили в НАБУ.

На думку слідства, посадовець таким чином намагався приховати значну частину статків сім'ї через небажання оприлюднювати такі дані у відкритих джерелах.

Відомо, що розслідування цих фактів детективи Бюро здійснюють із грудня 2016 року. Факт порушення головою РДА закону "Про запобігання корупції" також підтвердили в Національному агентстві з питань запобігання корупції. "У разі визнання вини особою в суді йому загрожує покарання у вигляді штрафу від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на термін від 150 до 240 годин, або позбавлення волі на строк до двох років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років", - наголошується в повідомленні Бюро.

Обвинувальний акт стосовно посадовця САП направила в Березівський районний суд Одеської області 27 квітня 2018 року. У НАБУ також нагадали, що 20 березня 2018 року Заболотному було повідомлено про підозру. 17 квітня 2018 року посадовій особі і його захисникам надано доступ до матеріалів кримінального провадження.

 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики