Цензор.НЕТ

05.05.18 11:10

"Я б із радістю поговорив", - Трамп заявив, що готовий зустрітися із спецпрокурором Мюллером

Американський президент Дональд Трамп готовий прийти на допит у російській справі, однак хоче переконатися, що в офісі спецпрокурора Роберта Мюллера до нього "поставляться справедливо". Які гарантії хоче отримати господар Білого дому і коли це може статися, не повідомляється.

"Я б із радістю поговорив", - Трамп заявив, що готовий зустрітися із спецпрокурором Мюллером

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це пише агентство AFP.

"Я б з радістю поговорив (із Мюллером), але повинен переконатися, що до мене буде чесне ставлення", - сказав Трамп журналістам.

Він поскаржився на те, що у спецпрокурора працюють 13 юристів-демократів, через що розслідування нібито може бути заангажованим.

"Це ж реальні демократи. Розгнівані демократи. Що тут чесного?" - сказав він, знову згадавши про "полювання на відьом".

Трамп запевнив журналістів, що "нічого поганого ми не робили", маючи на увазі можливу змову його передвиборної команди з російською владою і перешкоджання розслідуванню цих підозр, у чому його звинувачують опоненти.

7 квітня ЗМІ повідомляли, що президент США Дональд Трамп почав готуватися до можливого допиту у Роберта Мюллера, у якого до господаря Білого дому є близько 40 питань (частина з них стосуються втручання РФ у вибори 2016). Сам Трамп назвав "ганебним", що питання потрапили в ЗМІ. У спецпрокурора пригрозили президенту судом у разі відмови пройти допит.

На початку травня стало відомо, що захист Трампа у російській справі очолить колишній адвокат Білла Клінтона, коли той в кінці 1990-х виявився в центрі скандалу з можливим імпічментом.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики