Міносвіти опублікувало "дорожні карти" для допомоги щодо вступу абітурієнтам із Криму і Донбасу

11254 50
Міносвіти опублікувало "дорожні карти" для допомоги щодо вступу абітурієнтам із Криму і Донбасу

У "дорожніх картах" - детальна інформація про те, як і коли абітурієнти з Криму та Донбасу можуть вступити до вишів або професійно-технічних навчальних закладів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Кабміну, Міністерство освіти і науки спільно з фондом "Відкрита політика" розробили "дорожні карти" для абітурієнтів із Криму і Донбасу.

Інструкції розміщено в розділі "Жителям Криму та Донбасу/Вступникам 2018 року".

Вступ за спрощеною процедурою через освітні центри "Крим - Україна" та "Донбас - Україна" передбачає, що абітурієнту не обов'язково складати ЗНО, мати із собою паспорт чи атестат про загальну середню освіту державного зразка. Достатньо подати до 20 липня (до 18.00) заяву та заповнити освітню декларацію в освітніх центрах, які розпочнуть свою роботу вже з 4 червня.

"Розроблені інструкції містять всі ключові дати щодо подачі документів, проведення вступних іспитів, зарахування, а також перелік необхідних документів та алгоритм дій, які має виконати вступник. Крім того, в них можна знайти інформацію про те, як отримати атестат про загальну середню освіту та вступити до вишу за звичайною процедурою, склавши ЗНО", - йдеться в повідомленні.

Також працює гаряча лінія, за якою можна отримати консультацію з питань вступу.

Нагадаємо, раніше на сайті МОН повідомлялося, що для вступу кримчан в українські вузи за спрощеною процедурою в 2018 році діятиме 35 освітніх центрів.