Цензор.НЕТ

08.05.18 21:04

День Перемоги: підрозділи МВС переведено в посилений режим несення служби, - Яровий. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Підрозділи Міністерства внутрішніх справ вже переведено в посилений режим несення служби.

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час селекторної наради з керівниками органів системи внутрішніх справ, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС.

"Заплановано проведення майже 1,5 тисячі масових заходів, в яких візьмуть участь понад 355 тисяч осіб. У посилений режим несення служби переведено понад 27 тисяч правоохоронців, серед них понад 17 тисяч поліцейських, близько 3,5 тисячі військовослужбовців Нацгвардії, 7 тисяч рятувальників. На бойовому чергуванні також дві тисячі одиниць техніки. Працюватимуть антиконфліктні групи, кінологи і вибухотехніки", - підкреслив перший заступник міністра внутрішніх справ.

День Перемоги: підрозділи МВС переведено в посилений режим несення служби, - Яровий 01

Він зазначив, що правоохоронці повністю врахували досвід попередніх років. "Минулого року керівництво в Дніпрі втратило контроль над ситуацією. Особисто керівники мають брати на себе відповідальність і швидко приймати рішення відповідно до ситуації", - додав Яровий.

День Перемоги: підрозділи МВС переведено в посилений режим несення служби, - Яровий 02

Глава Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що наймасовіші заходи очікуються в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Харкові та Львові.

"Ми перевели особовий склад на посилений варіант несення служби на ці дні. Відносно заходів, які розпочалися сьогодні вранці в більшості регіонів, то обстановка контрольована, проведено профілактично-попереджувальні заходи з радикально налаштованими угрупованнями і політичними силами", - додав він.

День Перемоги: підрозділи МВС переведено в посилений режим несення служби, - Яровий 03

"Я сподіваюся на професіоналізм і вміння керувати ситуацією на місцях і ефективну роботу ситуаційних центрів", - звернувся перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий до керівників підрозділів цих областей.

Він також додав, що в Харкові, Одесі та Львові посилено контроль за кордоном. Заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич координуватиме дії правоохоронців у Дніпрі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики