Цензор.НЕТ

09.05.18 11:26

Миротворці ООН на Донбасі розблокують Мінські угоди, - Волкер

Миротворча місія Організації Об'єднаних Націй на Донбасі може розблокувати реалізацію Мінських угод.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це написав у Twitter спецпредставник Держдепартаменту з питань України Курт Волкер, який виступив на брифінгу в Гельсінській комісії при Конгресі США у Вашингтоні.

"Наділені мандатом ООН миротворчі сили можуть розблокувати виконання Мінських угод і привести до відновлення українського контролю над територією", - зазначив він.

Волкер також повідомив, що кілька країн уже запропонували "зробити свій внесок" у миротворчу місію - "за правильних умов".

За його словами, присутність миротворців ООН допоможе ОБСЄ ефективніше виконувати свою роботу, а також дасть змогу місії забезпечити справедливе, надійне підтримання порядку, допомогти в проведенні та моніторингу місцевих виборів.

Спецпредставник Держдепартаменту назвав конфлікт на Донбасі штучним. "Це не етнічний конфлікт. Це штучний конфлікт, який завдає шкоди українцям і російськомовним по обидва боки через політику уряду Росії", - наголосив він.

Волкер зазначив, що за минулий рік агресія Росії призвела до значних жертв на Донбасі - 300 загиблих серед цивільного населення та 900 жертв серед українських військових.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики