Усунення з посади Путіна або розпад Російської Федерації, - Джемілєв назвав два найприйнятніші варіанти повернення окупованого Криму Україні

21715 130
Усунення з посади Путіна або розпад Російської Федерації, - Джемілєв назвав два найприйнятніші варіанти повернення окупованого Криму Україні

На сьогодні існує декілька варіантів повернення окупованого Російською Федерацією Криму Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Апострофу" сказав один із лідерів кримських татар, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу, нардеп Мустафа Джемілєв.

За його словами, в заяві спецпредставника Держдепу США Курта Волкера про те, що звільнення Криму може відбутися за таким же сценарієм, за яким свого часу країни Балтії були звільнені від радянського ярма, є своя логіка.

"Волкер, мабуть, має на увазі розпад СРСР і звільнення балтійських країн. Ми теж про це говоримо - це один з варіантів. Другий варіант - це зміщення головного режисера захоплення Криму Путіна (президента РФ Володимира Путіна. - Ред.). Тобто ці два варіанти найбільш прийнятні - зміщення Путіна або ж розпад Російської Федерації", - сказав Джемілєв.

Водночас він зазначив, що навряд чи відхід Путіна або розпад Росії розтягнуться надовго.

"Зараз час динамічний, і санкції досить ефективні. Не зовсім достатні для того, щоб це було швидше. Але вони роблять свою справу і в кінцевому рахунку призведуть до таких результатів", - підсумував нардеп.