Цензор.НЕТ

14.05.18 16:23

Ми ніколи не піддаємо сумніву неподільність території України, - президент ПА ОБСЄ Церетелі про звіт щодо "виборів" президента РФ

Президент парламентської асамблеї ОБСЄ Георгій Церетелі пояснив, чому в звіті ОБСЄ про вибори президента РФ немає згадки про незаконні вибори президента РФ в окупованому Криму.

Ми ніколи не піддаємо сумніву неподільність території України, - президент ПА ОБСЄ Церетелі про звіт щодо "виборів" президента РФ

Про це він заявив під час брифінгу у Верховній Раді, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Наскільки нам відомо в усіх звітах, які ми публікуємо, інформація, яку ми надаємо, як організація, яка є лідером зі спостереження за проведенням виборів, ми ніколи не піддаємо сумніву неподільність території України. Якщо в документі, про який ви згадували, немає згадки про територію Криму, то там є згадка і посилання на попередній документ, в якій також зазначено, що ми підтримуємо неподільність і суверенітет України", - заявив Церетелі, коментуючи заяву першого віце-спікера ВР Ірини Геращенко про відсутність у звіті ОБСЄ згадки про незаконність проведення "виборів" президента РФ в окупованому Криму.

Водночас, спеціальний представник ПА ОБСЄ з питань Східної Європи Кент Харстед додав, що щоразу, коли організація згадує Україну, то вказує про належність Криму і Донбасу Україні.

"І коли ми говоримо про вибори на території РФ, вони не мають ніякого стосунку до території Криму", - сказав Харстед.

Раніше на погоджувальній раді, перший заступник спікера ВР Ірина Геращенко закликала Раду проголосувати на цьому тижні проект заяви-звернення до ОБСЄ щодо "виборів" президента РФ в окупованому Криму. За словами Геращенко, в попередньому звіті ОБСЄ відсутні будь-які згадки щодо незаконності проведення виборів президента РФ в окупованому Криму. Геращенко зазначила, що найближчими днями має бути підготовлений остаточний звіт ОБСЄ щодо президентських виборів у РФ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики