Цензор.НЕТ

14.05.18 20:11

За останні три місяці щодня в Україні в дорожніх аваріях гинули шість осіб, - Супрун

Тільки за останні три місяці в Україні щодня вмирали шість осіб. Зазвичай ДТП забирають життя молодих.

За останні три місяці щодня в Україні в дорожніх аваріях гинули шість осіб, - Супрун

"Це глобальна проблема в усьому світі - кожні 1,22 хвилини гине людина в аваріях на дорогах", - цитує Цензор.НЕТ запис на facebook-сторінці в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

"Мабуть, буде важко знайти в нашій країні людину, яка хоча б раз у житті не була свідком аварії на дорозі. Лише за останні три місяці, тільки в Україні щодня вмирали шість осіб. Але найгірше, що ці смерті - зазвичай молоді люди", - зазначає чиновниця.

Вона наводить дані ВООЗ, що використання пасків безпеки знижує ризик смерті пасажирів на передньому сидінні на 40-50%, на задньому сидінні - на 25-75%. "І тим не менше це не допомагає українцям піклуватися про свій захист. Люди продовжують ігнорувати паски безпеки, ставити на них "заглушки", обмотувати їх навколо сидіння, щоб "не пікало". Найбільше обурює, коли через безвідповідальне ставлення дорослих гинуть діти, які беруть приклад у старших щодо ставлення до безпеки", - пише Супрун.

Вона порівнює халатне ставлення до пасків безпеки з покупкою довідок про вакцинацію для дітей: "Це ж такі самі "заглушки", які дозволяють тимчасово закрити очі на проблему, проте не роблять її менш небезпечною. На жаль, усвідомлення помилки в таких випадках, як правило, приходить занадто пізно. Чим більше в суспільстві толеруватимуться такі абсурдні та насправді дуже загрозливі для здоров'я речі, тим складніше просуватимуться зміни, впроваджуватимуться наукові досягнення й тим частіше гинутимуть люди. Не робіть "заглушки" своєму здоров'ю! Пристебніть паски і використовуйте кожну можливість захиститися!"

За останні три місяці щодня в Україні в дорожніх аваріях гинули шість осіб, - Супрун 01
За останні три місяці щодня в Україні в дорожніх аваріях гинули шість осіб, - Супрун 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики