Цензор.НЕТ

15.05.18 10:36

Дороги мають будувати приватні компанії, які перемагають на чесних і прозорих тендерах, - Омелян на відкритті заводу компанії "Автомагістраль-Південь"

Суперсучасні асфальтобетонні заводи, які з'являються в Україні, дають можливість побудувати в країні дороги нової якості.

Про це сьогодні під час відкриття асфальтобетонного заводу компанії "Автомагістраль-Південь" у Новомосковську Дніпропетровської області заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Такі нові високотехнологічні підприємства - це не тільки нова якість доріг, це нові робочі місця, це ефективна економіка. Ми хочемо, щоб роль держави в будівництві доріг була зведена до мінімуму. Дороги мають будувати приватні компанії, які перемагають на чесних і прозорих тендерах, які вкладають свої кошти в розвиток виробництва", - заявив Володимир Омелян.

Дороги мають будувати приватні компанії, які перемагають на чесних і прозорих тендерах, - Омелян на відкритті заводу компанії Автомагістраль-Південь 01

Міністр зазначив, що завод компанії "Автомагістраль-Південь" має стратегічне значення, бо підприємство буде поставляти асфальт для будівництва автотраси Н-31 (Дніпро-Кобеляки-Решетилівка), яка є частиною дороги, що з'єднує Київ і Дніпро. Підприємство також відіграє важливу роль в інших ключових інфраструктурних проектах регіону: автомобільній дорозі Дніпро-Запоріжжя та кільцевій дорозі навколо Дніпра.

"Ми зараз концентруємо зусилля на Запорізькій і Полтавській областях, виділено значне фінансування в розмірі 2 млрд грн. Я думаю, що дуже багато вдасться зробити вже цього року. Між Києвом і Дніпром має з'явитися повноцінна чотирисмугова автотраса", - заявив Володимир Омелян.

Міністр упевнений, що українські компанії спроможні дати Україні нову якість доріг.

Дороги мають будувати приватні компанії, які перемагають на чесних і прозорих тендерах, - Омелян на відкритті заводу компанії Автомагістраль-Південь 02

"Я б хотів побажати успіху компанії "Автомагістраль-Південь", яка не тільки відкриває заводи, а й закуповує нову, сучасну, потужну техніку, яка дійсно дуже динамічно переозброюється технічно. Хочу побажати їй дати Україні якість доріг, якої наша країна ніколи не мала", - заявив міністр.

За словами генерального директора компанії "Автомагістраль-Південь" Миколи Тимофєєва, новий завод з'явився на місці промбази, де розміщувалося старе, ще радянських часів, виробництво асфальту.

"Нове підприємство - це комплекс найсучаснішого обладнання, на якому будуються найкращі дороги Європи. Це найбільш екологічно чистий завод з тих, що виробляються в Європейському Союзі. Він відповідає найсуворішим екологічним нормативам ЄС і США", - заявив Тимофєєв.

Як зазначає керівник "Автомагістраль-Південь", це вже 15-й завод компанії в Україні і 4-й завод у Дніпропетровській області. У його будівництво інвестували близько 60 млн грн. Потужність підприємства 240 тонн асфальту за годину. Всього ж заводи компанії на Дніпропетровщині можуть давати близько 800 тонн асфальту за годину або 10 тисяч тонн за одну зміну.

Дороги мають будувати приватні компанії, які перемагають на чесних і прозорих тендерах, - Омелян на відкритті заводу компанії Автомагістраль-Південь 03

"Ми дуже динамічно розвиваємося, дуже багато інвестуємо в нові технології, але головна наша цінність - це не сучасні заводи, техніка, автотранспорт, технології. Головна цінність - це наша команда професіоналів, яка знає, як все це використовувати з максимальною ефективністю, гарантуючи високу якість своєї роботи", - резюмував Тимофєєв.

Нагадаємо, 24 квітня "Автомагістраль-Південь" відкрила на Харківщині найбільший асфальтобетонний завод у країні потужністю 320 тонн асфальту за годину.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики