Цензор.НЕТ

15.05.18 23:00

В ОБСЄ висловили "серйозне занепокоєння" у зв'язку із затриманням в Києві російського пропагандиста Вишинського

В Організації з безпеки і співпраці в Європі висловили занепокоєння затриманням в Києві керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського.

В ОБСЄ висловили "серйозне занепокоєння" у зв'язку із затриманням в Києві російського пропагандиста Вишинського

Про це йдеться в заяві представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Я висловлюю серйозне занепокоєння з приводу ранкового рейду в офісах російських медіа в Києві, арешту журналістів і обшуку в квартирах журналістів", - заявив Дезір, додавши, що закликає владу утримуватися від дій, які він назвав "непотрібними обмеженнями на роботу іноземних журналістів".

Він також нагадав, що відповідно до Гельсінського Заключного акта всі держави-учасниці ОБСЄ взяли на себе зобов'язання сприяти роботі на своїй території журналістів з іншої країни-члена. "Це стосується акредитації журналістів і кореспондентів іноземних ЗМІ", - підкреслив представник ОБСЄ.

На думку Дезіра, "боротьба з пропагандою не повинна відставати від міжнародних стандартів і не повинна стати "непропорційним втручанням" у діяльність ЗМІ".

Нагадаємо, 15 травні СБУ спільно з прокуратурою АР Крим розкрила діяльність мережі підконтрольних РФ медіаструктур. Також було затримано керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського.

Під час обшуку у нього були виявлені російські державні нагороди і паспорт громадянина РФ.

Проти Вишинського відкрито кримінальне провадження за статтею "Державна зрада".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики