Цензор.НЕТ

16.05.18 19:01

Кабмін збільшив премію переможцям конкурсу "Учитель року" з 5 до 18,6 тис. грн

Уряд збільшив розмір премії для переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу "Учитель року", прив'язавши його до мінімальної зарплати.

Кабмін збільшив премію переможцям конкурсу "Учитель року" з 5 до 18,6 тис. грн

Відповідне рішення на засіданні ухвалив Кабінет Міністрів України сьогодні, 16 травня 2018 року, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Зміни передбачають, що сума винагороди тепер становитиме для переможців - п'ять мінімальних заробітних плат (зараз це понад 18,6 тис. грн), а для лауреатів - чотири (за друге місце майже 15 тис. грн) і три (за третє місце близько 11 тис. грн).

Збільшені премії отримають переможці та лауреати 2019 року. Зараз розмір премій для переможців та лауреатів (друге і третє місце) становить 5, 3 і 2 тис. гривень відповідно.

До Положення про конкурс також було внесено інші зміни. Зокрема, участь у конкурсі зможуть взяти педпрацівники закладів професійної (професійно-технічної освіти), які читають загальноосвітні предмети.

Інша новація - проведення першого туру конкурсу за зональним принципом, щоб прибрати зайві бюрократичні процедури для участі вчителів із об'єднаних територіальних громад.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики