Цензор.НЕТ

17.05.18 12:48

Регламентний комітет розгляне подання ГПУ на зняття недоторканності з Дунаєва наступного тижня, - заступник голови комітету Арешонков

Комітет з питань регламенту і забезпечення діяльності Верховної Ради в середу отримав від генерального прокурора подання на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від фракції "Опозиційний блок" Сергія Дунаєва і розгляне його наступного тижня. За матеріалами слідства, Дунаєв нібито приховав 168 млн грн, не вказавши, що є співвласником низки підприємств.

Регламентний комітет розгляне подання ГПУ на зняття недоторканності з Дунаєва наступного тижня, - заступник голови комітету Арешонков

Про це повідомив заступник голови Комітету, нардеп (БПП) Володимир Арешонков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу політсили.

Він розповів, що вчора Комітет з питань регламенту та забезпечення діяльності ВР отримав від генерального прокурора подання на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Сергія Дунаєва.

"Матеріали вже є і народні депутати-члени Комітету починають з ними ознайомлюватися. У нас ще немає інформації, чи сам Дунаєв отримав це подання. Станом на вчорашній вечір він ще його не отримував, якщо сьогодні матеріали будуть у нього на руках, тоді включається відлік п’ять днів, які надаються, згідно із законом, на ознайомлення з матеріалами і надання письмового пояснення нашому Комітету. Тільки після цього може відбутися засідання Комітету, тобто якщо математично рухатися від сьогоднішнього дня, то в середу наступного тижня відбудеться засідання Комітету і після цього це питання буде внесене до сесійної зали", - пояснив Арешонков.

Він також зауважив, що поки йдеться про притягнення до кримінальної відповідальності: "Там немає ні затримання, ні арешту, йдеться про статтю 366 частини 1 Кримінального кодексу - це подача завідомо неправдивої інформації в електронній декларації. Зокрема, Дунаєв начебто приховав 168 млн грн, не вказавши інформацію, що він є власником чи співвласником низки підприємств. Там напрям економічної, фінансової діяльності, що однозначно є порушенням закону", – додав Арешонков.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, раніше Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання щодо надання згоди парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від фракції "Опозиційний блок" Сергія Дунаєва. Сам Дунаєв заявив: "Це стосується декларації за 2015 рік. З цього питання всі рішення ухвалюватиме суд"

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики