Цензор.НЕТ

19.05.18 14:02

Україна ніколи не буде сама на європейському шляху, - Мінгареллі

Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінгареллі запевнив, що Україна ніколи не буде сама на обраному нею європейському шляху.

Україна ніколи не буде сама на європейському шляху, - Мінгареллі

Про це він заявив під час урочистого прийняття Представництва з нагоди святкування Дня Європи, повідомив в Facebook офіс віце-прем'єр-міністра з питань європейської і євроатлантичної інтеграції, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Чотири роки тому Україна обрала європейський шлях, і я хочу запевнити, що Україна ніколи не буде сама на цьому шляху", - заявив  Мінгареллі.

"Угода про асоціацію повністю набула чинності. І разом з українською владою, - урядом та Верховною Радою, - ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб виконати цю угоду. І ми бачимо результати. Торгівля Євросоюзу з Україною зростає швидше, ніж з будь-якою іншою країною, сотні українських компаній виходять на ринки ЄС", - додав посол.

"Жителям ЄС є чого повчитися в українців. Україна має бути гордою тим, як багато вона може запропонувати Євросоюзу і тим, яку репутацію вона зараз створює в ЄС", - додав Хюґ Мінгареллі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики