Цензор.НЕТ

20.05.18 20:04

Система постійного підвищення пенсій лише стартувала, з часом вона набиратиме обертів, - Гройсман

Пенсійна реформа, яка стартувала восени минулого року, перебуває на перших етапах впровадження, і попереду багато змін, одна з яких - автоматичне підвищення пенсій залежно від можливостей економіки, а не політичних обіцянок.

Система постійного підвищення пенсій лише стартувала, з часом вона набиратиме обертів, - Гройсман

Про це в ефірі одного з телеканалів сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Він нагадав, що з минулої осені підвищені пенсії виплачують понад 9 млн пенсіонерів. З квітня поточного року пенсії підвищено військовим пенсіонерам.

"І якщо хтось думає, що це все, - ні! Ми лише почали систему постійного підвищення пенсій. Ми почали процес. Це та зміна, яка з часом набиратиме обертів, і люди це відчуватимуть. Я проти одномоментних подачок", - сказав глава уряду.

Він погодився, що сьогодні є багато викликів, зокрема зростання цін. "Але для стримування цін треба інвестувати в економіку, у розвиток промисловості - для формування пропозиції товарів і послуг на ринку. І ми такі програми вводимо. А все, що заробить економіка, ми реінвестуватимемо в зростання добробуту людей", - додав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, унаслідок проведення у 2017 році осучаснення пенсій 10,2 млн пенсіонерів отримали збільшені виплати. Середня пенсія становила 2,5 тис. грн. У квітні 2018 року Пенсійний фонд України завершив перерахунок пенсій всім 544 тисячам військових пенсіонерів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики