Цензор.НЕТ

21.05.18 23:29

Головні досягнення "Укравтодору" двох останніх років - Дорожній фонд і Стратегія розвитку галузі на п'ять років, - Новак

Створення Дорожнього фонду і Стратегії розвитку галузі на п'ять років дозволить, зокрема, обмежити корупцію.

Головні досягнення "Укравтодору" двох останніх років - Дорожній фонд і Стратегія розвитку галузі на п'ять років, - Новак

Про це в інтерв'ю Укрінформу сказав глава "Укравтодору" Славомир Новак, інформує Цензор.НЕТ.

"Нам удалося запровадити в Польщі фундаментальні, ключові правила гри, які зараз намагаємося запровадити й в Україні. Колись в Україні вже не буде Новака, але залишатиметься Дорожній фонд, програма Стратегії розвитку, яку згодом буде продовжено на наступні роки, стабільне фінансування, проведення всіх тендерів через систему ProZorro, зрозуміла проектна документація, нові будівельні стандарти, які ми теж підготували цього року", - зазначив Новак.

За його словами, запровадження нових технологій дасть свої результати і в контексті боротьби з корупцією: що зрозуміліша та відкритіша ця система для учасників, то більше це сприяє боротьбі з корупцією.

"Крім того, якщо в Україні з'явився цей фундамент, то на ринок виходитимуть нові компанії. А найкращим способом боротьби з корупцією є конкуренція", - підкреслив глава Укравтодору.

Він висловив переконання, що завдяки відкритим правилам гри і конкуренції корупцію у сфері будівництва та ремонту доріг буде подолано.

Нагадаємо, Кабмін призначив головою Державного агентства автомобільних доріг екс-міністра транспорту Польщі Славомира Новака в жовтні 2016 року. "Мені потрібна підтримка міністра, уряду, всієї команди "Укравтодору". Всіх, хто хоче чесно і наполегливо працювати - запрошую в команду. Я не маг, не чекайте від мене чудес. Дороги не будуються швидко. Потрібно реформувати систему, робити її прозорою, потрібно почати будівництво в Україні. Дороги в дуже поганому стані, і я це знаю. Нам потрібен час", - говорив тоді Новак. Того ж року був створений Дорожній фонд і ухвалена Стратегія розвитку галузі. У 2017 році в Україні відремонтовано 2,1 тис. км доріг. Це найбільша кількість за останні 5 років.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики