Цензор.НЕТ

22.05.18 15:28

У рамках проекту "Евакуація-200" з Донбасу евакуйовано тіла 1,5 тис. українських військових, - управління ЗСУ

З початку російської агресії в 2014 році на Донбасі пошукові групи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України евакуювали близько 1,5 тис. загиблих українських військових.

У рамках проекту "Евакуація-200" з Донбасу евакуйовано тіла 1,5 тис. українських військових, - управління ЗСУ

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"З початку конфлікту в 2014 році в рамках проекту "Евакуація-200" пошукові групи Управління цивільно-військового співробітництва евакуювали з районів Донецької та Луганської областей щонайменше 1500 загиблих захисників України", - розповів начальник Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ Олексій Ноздрачов на брифінгу у вівторок в Києві.

Він також зазначив, що всі слідчі дії щодо таких загиблих проводять слідчі органи СБУ та Нацполіції, вони також виносять постанови про відбір біологічних матеріалів тіл (останків) загиблих для проведення ДНК-експертиз.

"Відділ пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ всебічно сприяє слідчим органам зазначених структур у зборі необхідної для ідентифікації інформації та веде інформаційно-психологічний супровід родичів зниклих без вісті (загиблих) військовослужбовців", - вказав О. Ноздрачов.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики