Цензор.НЕТ

22.05.18 16:16

ЄС готується до продовження антиросійських санкцій щодо Криму

На порядку денному робочої групи Ради ЄС на вівторок значиться обговорення документа з пропозицією про чергове продовження "кримського пакету" санкцій Євросоюзу проти Росії.

ЄС готується до продовження антиросійських санкцій щодо Криму

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Пропозиція Раді високого представника Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки для ухвалення рішення Ради про внесення змін до рішення 2014/386/CFSP щодо обмежувальних заходів у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя", - так називається документ, розглянутий у робочій групі.

На сайті Ради ЄС пояснюється, що доступу до цього документа немає.

Цей список пакету санкцій продовжувався на річний термін. Останнє продовження було в червні 2017 року до 23 червня 2018 року.

У законодавчому акті від 23 червня 2014 року сказано: "від 6 березня 2014 року глави держав і урядів держав-членів союзу твердо засудили порушення Російською Федерацією за відсутності провокації для цього суверенітету і територіальної цілісності України".

За процедурою, після узгодження пропозиції про чергове продовження в робочій групі його розглядає Комітет постійних представників країн ЄС (Coreper), який дає свою рекомендацію Раді ЄС для офіційного затвердження. Прийняте радою рішення набирає чинності після публікації в "Офіційному журналі" Євросоюзу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики