Цензор.НЕТ

25.05.18 10:28

Вимагаємо ретельного та об'єктивного розслідування вбивства депутата Черкаської облради Гури, - "Батьківщина"

Увечері 24 травня в Черкасах було вбито депутата обласної ради від ВО "Батьківщина", екс-заступника міського голови Черкас Сергія Гуру. Надзвичайна подія сталася під час нападу на офіс політика.

Вимагаємо ретельного та об'єктивного розслідування вбивства депутата Черкаської облради Гури, - "Батьківщина"

"У "Батьківщині" приголомшені новиною з Черкас. Ми висловлюємо щире співчуття рідним і близьким загиблого однопартійця. Водночас ми звертаємося до правоохоронців з вимогою ретельного та об’єктивного розслідування вбивства депутата. "Батьківщина" занепокоєна тим, як часто за останні роки трапляються вбивства та напади на місцевих депутатів", - йдеться в заяві політсили, передає Цензор.НЕТ.

"Дозволимо собі нагадати, що в серпні 2017 року від отриманих під час нападу травм на Полтавщині помер депутат від "Свободи" Олег Супруненко. Восени 2017 року в Черкасах вбили депутата міськради від "УКРОП" Михайла Бінусова. У вересні 2017 року під час сесії Київоблради до мозкових крововиливів був побитий депутат від "Батьківщини" Владислав Хахулін. У жовтні 2017 року в Одесі відбувся замах на першого заступника голови Одеської облради, голову обласної парторганізації ВО "Батьківщина" Олега Радковського, в якого стріляли з вогнепальної зброї в центрі міста. Усі ці випадки свідчать: професія політика в сучасній Україні стає смертельно небезпечною. Опозиційна діяльність дедалі частіше "карається" неправомірними кримінальними справами, нападами, вбивствами", - додали в "Батьківщині".

"Держава не виконує функцію гаранта безпеки ані для депутатів, ані для всіх українців. Такого не може бути в країні, яка прагне жити за європейськими стандартами. Для "Батьківщини" справою честі є встановити в Україні порядок і демократію, які би унеможливили переслідування опозиції та дали всім громадянам впевненість у власній безпеці", - резюмували в політсилі.

Нагадаємо, депутата облради Гуру було вбито в Черкасах. Зловмисник, затриманий після стрілянини і вбивства в Черкасах, перебуває в лікарні під цілодобовим конвоєм.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики