Цензор.НЕТ

25.05.18 14:38

Луценко просить ВР зняти недоторканність із Вілкула та Колєснікова. ДОКУМЕНТ (оновлено)

Генеральний прокурор просить Верховну Раду дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності нардепів від "Опоблоку" Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова.

вилкул

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала прес-секретар Генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган, передає Цензор.НЕТ.

"Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до ВР подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Олександра Вілкула. Колишній голова Дніпропетровської ОДА протягом 2011-2012 років видав розпорядження про зміну цільового призначення земельних ділянок площею 21 га нібито із земель запасу с/г призначення (пасовища), а насправді із земель колективної власності пайщиків двох сільськогосподарських підприємств Нікопольського району. Крім того, колишній голова ОДА видав розпорядження про зміну цільового використання 23 земельних ділянок загальною площею понад 45 га, які перебували у власності товариства з обмеженою діяльністю "АРТ ЛЕНД", із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості. Подання вже зареєстроване в апараті ВР", - розповіла Сарган.

Луценко просить ВР зняти недоторканність із Вілкула та Колєснікова 01

"Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до ВР подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Дмитра Колєснікова. Слідством встановлено, що Дмитро Колєсніков, перебуваючи на посаді Голови Агентства держмайна України, зловживаючи службовим становищем, вчинив певні дії, внаслідок чого стало можливим відчуження об’єктів нерухомості - виробничого та лабораторно-побутового корпусу державного підприємства "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади" у Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв.м. Подання вже зареєстровано в апараті ВР", - додала Сарган.

Луценко просить ВР зняти недоторканність із Вілкула та Колєснікова 02

Луценко просить ВР зняти недоторканність із Вілкула та Колєснікова 03

Луценко просить ВР зняти недоторканність із Вілкула та Колєснікова 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики