Цензор.НЕТ

27.05.18 10:40

Колишній найманець РФ здався поліції Бахмута

У поліцію Бахмута (Донецька область) звернувся 26-річний житель с. Парасковіївка, який в 2014 році чергував на блокпосту російських найманців.

Колишній найманець РФ здався поліції Бахмута

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Департаменту комунікації Національної поліції Донеччини.

Зокрема, в червні 2014 року, піддавшись проросійській пропаганді, молодий чоловік вирішив у вільний від роботи на державному підприємстві час служити терористам. Новобранця відправили на блокпост, який розташовувався поблизу села Парасковіївка.

Черговий мав оглядати автомобілі і перевіряти водіїв і пасажирів та блокувати переміщення української військової техніки. Після декількох днів "служби" найманець зрозумів, що ватажки бойовиків є звичайними злочинцями, тому добровільно залишив лави терористів і виїхав на пошуки кращої долі у РФ.

Але життя там виявилося не кращим ніж робота на бойовиків, тому чоловік повернувся додому. Дізнавшись із засобів масової інформації про те, що є можливість уникнути покарання, чоловік вирішив скористатися шансом.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України.

Після проходження перевірки і встановлення того, що на час перебування у лавах терористичної організації "ДНР" підозрюваний не вчиняв тяжких злочинів проти мирного населення, провадження може бути перекваліфіковано на ч. 6 ст. 260 КК України.

Нагдаємо, згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики