Цензор.НЕТ

29.05.18 17:14

Сирія визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії. У Тбілісі почали процедуру розриву дипвідносин із Дамаском

Сирія офіційно визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії. У свою чергу, Грузія почала процедуру розриву дипломатичних відносин із Сирією.

Сирія визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії. У Тбілісі почали процедуру розриву дипвідносин із Дамаском

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє МЗС Сирії.

У повідомленні сирійського відомства йдеться, що республіки встановили між собою дипломатичні відносини.

"МЗС" невизнаної цивілізованим світом "Південної Осетії" також опублікувало папір, в якому зазначається, що республіки "оголошують про взаємне визнання та встановлення дипломатичних відносин між двома країнами на рівні посольств".

Ватажок Абхазії і російська маріонетка Рауль Хаджимба зазначив, що події передувала велика робота різних абхазьких відомств за участю Росії.

За його словами, напередодні відбулася тристороння зустріч послів Абхазії, Сирії і Південної Осетії в Росії, в ході якої сторони обмінялися відповідними нотами.

У свою чергу, заступник голови грузинського зовнішньополітичного відомства Давид Дондуа заявив про початок процедур розриву дипвідносин із сирійською стороною. Про це повідомляється на офіційному сайті відомства.

Як зазначається в тексті заяви, визнання незалежності Абхазії і Південної Осетії показує, що Сирія ігнорує міжнародно-правові зобов'язання про територіальну цілісність суверенних держав і непорушність кордонів, визнаних на міжнародному рівні.

"Беручи це до уваги, Грузія почала процедури розриву дипломатичних відносин із Сирійською Арабською Республікою", - йдеться в заяві.

Крім того, Грузія закликала міжнародне співтовариство відреагувати на рішення Сирії, яке нібито було ухвалено під впливом російської сторони.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики