Цензор.НЕТ

30.05.18 16:55

Родини українських бійців отримали ключі від нових квартир у Дніпрі

30 травня мер Дніпра Борис Філатов вручив двом сім'ям українських захисників ключі від нових будинків.

Ордери на трикімнатні квартири отримали сім'ї Антипових і Кучеренків. Квартири придбали в рамках програми міськради "Муніципальне житло", повідомили в прес-службі мерії.

У родині Антипових два герої. Коли загострилася ситуація на сході країни, їхній син Богдан одним з перших пішов захищати державу. Батько сімейства, Сергій, спочатку стояв на блокпостах, а потім теж пішов на передову - за сином. Під час однієї з операцій, рятуючи свою дитину, був поранений.

Родини українських бійців отримали ключі від нових квартир у Дніпрі 01
Родини українських бійців отримали ключі від нових квартир у Дніпрі 02

Власне житло Антипові чекали з 2015 року. Зараз сім'я готується до довгоочікуваного переїзду з тісної однокімнатної малосімейки. Глава сім'ї говорить: за всіма процесами щодо житла стежила дружина. Для нового житла сім'я вже зібрала кухню. Далі, каже батько сімейства, домашній затишок будуть облаштовувати всі разом.

Подружжя Кучеренків понад десять років разом із трьома дітьми тіснилося в кімнаті гуртожитку. У 2014-му батько сімейства Олександр записався до лав добровольців. Побував у зоні АТО, а зараз служить в одній з частин у Дніпрі. Звістку про отримання квартири ця сім'я також зустріла з радістю.

"Кілька днів тому ми дізналися, що отримуємо квартиру. Звичайно, дуже зраділи. Нам подзвонили і повідомили, що рішення прийнято. Як будемо обживатися, ми з дружиною вже планували раніше. Тепер порадимося ще й з дітьми. Сподіваємося, що переїдемо якомога швидше", - ділиться планами батько сімейства Кучеренко Олександр.

Глава Дніпра Борис Філатов зазначив: програму "Муніципальне житло" будуть розвивати і надалі.

"Цього року ми видаємо перші ордери і ключі від квартир учасникам бойових дій на сході України. Квартири придбали в рамках програми" Муніципальне житло ". Минулого року передали 16 квартир. Половина з них - також для учасників бойових дій. Ще дві отримали ліквідатори аварії на ЧАЕС, одну - учасник бойових дій в Афганістані. Решту дали багатодітним сім'ям та інвалідам з дитинства. Програма продовжуватиметься", - сказав Борис Філатов.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики