Цензор.НЕТ

31.05.18 10:08

Безпілотник ОБСЄ зафіксував майже 100 танків терористів неподалік тимчасово окупованого Луганська

Безпілотник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксував майже 100 танків бойовиків недалеко від тимчасово окупованого Луганська.

Безпілотник ОБСЄ зафіксував майже 100 танків терористів неподалік тимчасово окупованого Луганська

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це повідомляє прес-служба місії.

За даними ОБСЄ, 34 танки (невстановленого типу) перебували біля населеного пункту Круглик, що за 31 кілометр на північний захід від Луганська, 19 танків (невстановленого типу), вісім самохідних артилерійських знарядь (або гаубиць) та 24 буксирувані міномети (або гаубиці) в районі Мирного, 13 танків (невстановленого типу) неподалік Шимшинівки (27 км на північний захід від Луганська), вісім танків (невстановленого типу) і сім буксируваних мінометів (або гаубиць) поблизу Міусинська, а також 24 танки (невстановленого типу) і чотири зенітні ракетні комплекси (невстановленого типу) біля Бугаївки (37 км на північний захід від Луганська).

Безпілотник ОБСЄ дальнього радіусу дії також виявив сім РСЗВ (БМ-21 Град, 122 мм) приблизно за шість кілометрів на південний схід від Міусинська та сім РСЗВ (БM-21) у Мирному, що за 28 кілометрів на північний захід від Луганська.

12 квітня 2018 року спостерігачі задокументували майже 40 одиниць бронетехніки на аеродромі тимчасово окупованого Луганська.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики