Цензор.НЕТ

01.06.18 18:02

Державна виконавча служба заарештувала рахунки ДП "Укрспирт"

Державна виконавча служба заарештувала рахунки монополіста на українському ринку спирту - державного підприємства "Укрспирт" у рамках примусового стягнення з компанії штрафів на суму 186,9 млн грн.

Державна виконавча служба заарештувала рахунки ДП "Укрспирт"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Стягнення, накладені на підприємство, обумовлені неузгодженими податковими нарахуваннями 2012-2014 років, за які жоден чиновник не поніс відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що "Укрспирт" у судовому порядку домігся скасування рішень, за якими було накладено стягнення, але, всупереч цьому рішенню Вищого адміністративного суду, накази про стягнення були прийняті до виконання. "З метою забезпечення проведення виконавчих дій, 24 травня 2018 року державним виконавцем винесено постанову про арешт коштів боржника, якою накладено арешт на всі банківські рахунки "Укрспирту", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі наголошують, що накладення арешту на майно держпідприємства може призвести до банкрутства "Укрспирту". "Адже погасити нараховану фіскальною службою неузгоджену суму штрафних санкцій неможливо. Як наслідок - буде повністю знищена спиртова галузь країни, що призведе до незворотних негативних наслідків: відсутність надходжень до державного бюджету зі сплати акцизного податку та інших обов'язкових платежів", - відзначається в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики