Цензор.НЕТ

01.06.18 19:39

СБУ оголосила про підозру "агенту Катерині" і "мозку" НАБУ Індиченку, - журналіст Речинський

Журналіст Станіслав Речинський вважає, що війна між відомствами триває.

СБУ оголосила про підозру "агенту Катерині" і "мозку" НАБУ Індиченку, - журналіст Речинський

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Минулого тижня "агенту Катерині" і Борису Індиченку, "мозку" НАБУ слідчі СБУ вшкварили підозру. Війна триває", - зазначив Речинський.

"А Генпрокурор Луценко тим часом мало не відкрито торгується за свою американську візу з Послом США, якій він пред'явив не плітки, а звичайні витяги з кримінального провадження №42017000000001706, зареєстрованого в Генеральній інспекції Генпрокуратури 24 травня 2017 за фактом отримання в 2008 - 2010 роках неправомірної вигоди у вигляді квартир кількома співробітниками прокуратури Київської області, зокрема начальником слідчого відділу Артемом Ситником: "відповідно до вимог Законів №1789-ХІІ та №3723-ХІІ інвестування придбання житла працівникам органів прокуратури Київської області не передбачалося, а кошти Фонду у вигляді благодійної допомоги чи добровільних внесків відповідно до бюджетного законодавства та Закону №1789-ХІІ необхідно було зарахувати на казначейські рахунки спеціального фонду прокуратури Київської області. Як наслідок, посадові особи прокуратури Київської області Олефіренко Р.Ю. та Ситник А.С. отримали незаконні доходи на суму 225000,00 грн. кожний, а прокуратура Київської області недоотримала у 2008 році надходжень до спеціального фонду на загальну суму 450 000,00 грн., що, відповідно до пункту 1.3 Порядку взаємодії між органами державної контрольно-ревізійної служби та органами прокуратури, внутрішніх справ і Служби безпеки України, затвердженого спільним наказом Головного контрольно-ревізійного управління України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України від 19 жовтня 2006 р. №346/1025/685/53, призвело до збитків на дану суму", - повідомив журналіст.

Нагадаємо, 29 листопада Служба безпеки України затримала сім співробітників НАБУ, які працювали під прикриттям, серед них - "агент Катерина" (Сікорська), відома у справі народних депутатів Максима Полякова ( "Народний фронт") і Борислава Розенблата (позафракційний), а також співробітника НАБУ Сергія Боярського.

30 листопада Генпрокуратура повідомила одному із затриманих про підозру в провокації і дачі хабара першому заступнику голови Державної міграційної служби України Діні Пімаховій. 5 грудня про підозру повідомили ще двом співробітникам бюро.

Після інциденту бюро припинило всі операції під прикриттям.

3 грудня Луценко зазначив, що "всі так звані агенти НАБУ" отримали роботу з порушенням українського законодавства - без відкритого конкурсу.

Під час обшуку в агента НАБУ Катерини Сікорської знайшли три будинки в Козині, Maserati, Lexus і два Porsche. У НАБУ заявили, що знайдене Сікорськ не належить.

СБУ оголосила про підозру агенту Катерині і мозку НАБУ Індиченку, - журналіст Речинський 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики