Сформовано збірну України для участі в Іграх Нескорених-2018

2333 4

1 червня організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголосив імена 15 осіб, які в жовтні цього року представлять Україну на Invictus Games в австралійському Сіднеї. До числа учасників збірної вперше ввійшли представники всіх українських силових відомств.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Сформовано збірну України для участі в Іграх Нескорених-2018 01

Збірну України визначали з числа переможців та призерів Національних Ігор Нескорених 2018, що пройшли в Києві 12 травня, а також учасників змагань, які виявились єдиними спортсменами у своїх категоріях.

"Конкуренція цього року була дуже серйозною. Торік на Національних Іграх змагалися 106 учасників, зараз — 172, з яких 68 потрапили у фінальний відбір. До збірної 2018 року ми можемо взяти, відповідно до квоти, виділеної для України, лише 15 осіб", — розповіла координатор проекту Ігор Нескорених в Україні Оксана Горбач.

Рішення про включення учасника до збірної приймала відбіркова комісія в складі тренерів національної команди, представників ветеранської спільноти та організаторів. Окрім спортивного потенціалу кандидатів, комісія також оцінювала їхні психологічні якості — для цього з ними проводили співбесіди, а також зважали на висновки лікарів, враховуючи високі тренувальні навантаження майбутньої команди.

Ключовою кваліфікаційною умовою участі в збірній було набуття кандидатом травми, захворювання чи поранення під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій на території проведення АТО, під час миротворчих операцій за участю України.

Через два тижні, 14 червня, новообрана збірна вперше зустрінеться в повному складі під час перших тренувальних зборів у Києві. Протягом 18-денного табору учасники команди разом із тренерами та лікарями розроблять план подальшої підготовки до міжнародних змагань. Усього за час підготовки з червня до жовтня 2018 року українська збірна проведе три тренувальні табори, щоб підійти до змагань у найкращій формі.

На змаганнях у Сіднеї, які відбудуться 20-27 жовтня, Україна буде представлена в шести спортивних дисциплінах:

1. легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диску, стрибки в довжину)

2. плавання (запливи на 50 і 100 м вільним стилем, брасом та на спині)

3. веслування на тренажері (1-хвилинний спринт та 4-хвилинна витривалість)

4. велоспорт на шосе

5. стрільба з лука

6. пауерліфтинг