Цензор.НЕТ

03.06.18 16:23

Мати Кольченка: Член суспільно-наглядової ради Челябінської області телефонував із погрозами після початку голодування сина

Мати кримського анархіста Олександра Кольченка Лариса 1 червня отримала телефонний дзвінок нібито з Росії з вимогою змусити сина припинити голодування.

Мати Кольченка: Член суспільно-наглядової ради Челябінської області телефонував із погрозами після початку голодування сина

Про це вона розповіла в ефірі "Громадського радіо", повідомляє Цензор.НЕТ.

"1 червня мені зателефонував чоловік, який назвався членом суспільно-наглядової ради Челябінської області. Він вимагав, щоб я вмовила Сашу припинити голодування, і просив не зустрічатися з адвокатом. Все це зроблено для того, щоб Саша опинився в ізоляції, не відчував підтримки і відмовився від ухваленого рішення", - сказала Лариса Кольченко.

Вона також зазначила, що відтоді, як Олександр Кольченко оголосив голодування, ніхто з представників української влади не зв'язався з нею. Лариса Кольченко додала, що не має наразі жодного зв'язку з сином, але припускає, що на нього тисне адміністрація колонії з вимогою припинити голодування.

Нагадаємо, з майже семи десятків українських політв'язнів четверо оголосили голодування. Олег Сенцов перебуває в колонії "Білий ведмідь" у місті Лабитнангі Ямало-Ненецького округу РФ, голодує сьогодні 21-й день. Український активіст Володимир Балух утримується в Криму, голодує 77-й день. Олександр Шумков - 11-й день. Олександр Кольченко - вже 4-й день. Вимога Сенцова - звільнити всіх українських політв'язнів, яких утримує Кремль.

Сенцова і кримчанина Олександра Кольченка затримано представниками російських спецслужб у Криму в травні 2014 року за звинуваченням в організації терактів на півострові. У серпні 2015-го Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою провину не визнали.

Правозахисний центр "Меморіал" вніс Сенцова і Кольченка в список політв'язнів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики