Цензор.НЕТ

04.06.18 13:08

"Таку владу - на смітник!" - сім'ї загиблих бійців прийдуть під КМДА з вимогою прибрати від Стіни пам'яті біотуалети і сміттєві баки

Сім'ї загиблих українських воїнів вимагатимуть від київської влади припинити розміщувати мобільні туалети біля Стіни пам'яті загиблих Героїв і заборонити парковку автомобілів біля неї.

"Таку владу - на смітник!" - сім'ї загиблих бійців прийдуть під КМДА з вимогою прибрати від Стіни пам'яті біотуалети і сміттєві баки

Про це повідомляє Цензор.НЕТ яз посиланням на сторінку заходу в Facebook.

"У четвер 7-го червня об 11:00 збираємось під КМДА. Кожен регіон, кожна організація, та врешті-решт кожна мама може записати своє відеозвернення до мера Києва і до Президента України. Нам всім потрібен день і місце, де ми будемо згадувати по всій Україні тих, хто за неї життя віддав ... І нехай чиновники всіх рангів шанують. Від начальника ЖКГ до Президента. Адже вони за чотири роки жодної лампадки туди не поставили, жодного вінка "від ..." не принесли ... Іншого шляху немає. Інакше будемо туалети рухати і далі", - йдеться в тексті анонса.

Також опубліковано список вимог, які, ймовірно, буде висунуто перед столичною владою.

"Просто поза всякими пунктами! Михайлівська площа - місце Віри і Пам'яті. Все, крапка. Жодних розважальних заходів.

 1. Взяття на облік меморіального комплексу Стіна Пам'яті на Михайлівській площі як пам'ятки історії.
 2. Контроль за дотриманням правил дорожнього руху вздовж усієї стіни Пам'яті. Встановлення додаткових знаків, які забороняють парковку.
 3. Встановлення освітлення для кожної панелі Стіни Пам'яті. Для того, що б її було добре видно і в нічний час.
 4. Встановлення камер відеоспостереження.
 5. Встановлення лавок для відвідувачів меморіального комплексу, що відповідають загальній концепції.
 6. Встановлення ваз для живих квітів, що відповідають загальній концепції меморіального комплексу.
 7. Визначення державного протоколу покладання квітів в державні свята і День Пам'яті.
 8. Почесна варта та її зміна. Нехай це буде Вахта Пам'яті, яка переходить по всіх військових структурах міста Києва. Училища, академії, військові частини. По всіх!
 9. Місце позначити, куди класти квіти. Це початок Стіни, позначений монументально. Є над чим подумати. З нього все починається.
 10. Встановлення інформаційного кіоску-терміналу з електронною Книгою Пам'яті і схемою для пошуку персоналії по Стіні Пам'яті.
 11. Розширити штат музею і ввести посаду екскурсовода меморіальним комплексом "Стіна Пам'яті"", - написав учасник гуманітарного проекту "ЕВАКУАЦІЯ-200" Павло Нетьосов.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики