Цензор.НЕТ

04.06.18 17:43

Податківці ліквідували на Дніпропетровщині схему ухилення від сплати податків і митних платежів

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області ліквідували схему ухилення від сплати податків і митних платежів.

Податківці ліквідували на Дніпропетровщині схему ухилення від сплати податків і митних платежів

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

У рамках проведення операції "Рубіж-2018" і розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України була встановлена ​​група осіб, які ухилялися від сплати митних платежів та ПДВ, імпортуючи товари за заниженими цінами з подальшою їх легалізацією.

Фігуранти фактично є посадовими особами підприємства, що здійснює будівельні та підрядні роботи на об'єктах різної складності, під час яких використовуються імпортні товари, виготовлені в Китаї, - електричні LED - світильники, панельні радіатори тощо.

Зловмисники, використовуючи компанії, що входять до складу транзитно-конвертаційних груп, імпортували з Китаю в Україну від імені підконтрольної компанії-нерезидента за підробленими документами товари, значно занижуючи їхню митну вартість.

Таким чином, від підконтрольного нерезидента було імпортовано товарів загальною вартістю понад 3 млн грн.

Згідно з податковими й бухгалтерськими документами, імпортовані товари реалізовувалися з мінімальною націнкою на адресу підприємств, які входять до складу транзитно-конвертаційних груп. А насправді ці товари продавали компаніям-підрядникам за готівку без відображення в бухгалтерському та податковому обліку.

За результатами проведених обшуків вилучено печатку і кліше компанії-нерезидента, а також фінансово-господарські документи, що підтверджують злочинну діяльність фігурантів.

Слідство триває.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики