Цензор.НЕТ

04.06.18 22:07

Лікар попередив, що в Сенцова скоро можуть відмовити нирки і почнуться інші незворотні процеси, - Каплан

Олег Сенцов, ув'язнений у російській колонії, голодує 22-й день. Його лікар повідомив, що незабаром можуть відмовити нирки.

Лікар попередив, що в Сенцова скоро можуть відмовити нирки і почнуться інші незворотні процеси, - Каплан

Про це заявила сестра Сенцова Наталія Каплан із посиланням на адвоката, який 4 червня відвідав політв'язня, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

"За словами лікарів, зараз межа. Ця межа в кожного своя, не зрозуміло коли вона настане, але це критична межа. Зараз стан Олега стабільний, але в будь-який момент може бути все погано і все залежить тільки від його організму. Наразі йому колють коктейль з глюкози й вітамінів. Лікар попереджає, що скоро можуть відмовити нирки і підуть інші незворотні процеси", — розповіла сестра.

Окрім цього, лікар сказав, що померти Сенцову в колонії "все одно не дадуть, ти просто залишишся інвалідом, тебе будуть годувати примусово трубкою через ніс".

"Зараз дійсно рахунок йде на дні, тому що в когось ця межа настає через три тижні, у когось через місяць. Щодо терапії — так, Олег погодився брати її добровільно, але це стосується тільки крапельниць", — додала Каплан.

Нагадаємо, 16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. У такий спосіб Олег Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

Затриманий разом із Олегом Сенцовим Олександр Кольченко 31 травня оголосив голодування з вимогою звільнити Сенцова.

Ще один кримчанин Володимир Балух голодує з 19 березня.

До Сенцова також приєднався утримуваний в Россії колишній охоронець Дмитра Яроша Олександр Шумков.

Глобальна акція #SaveOlegSentsov на підтримку українських в'язнів Кремля 1-2 червня відбувалась 1-2 червня у понад 20 країнах світу. Зокрема, в Києві акція розпочалася з флешмобу. Активісти в "тюремних робах" із ланцюгами мовчки пройшлися Майданом, показуючи страждання українських політв'язнів.

Глобальна акція #SaveOlegSentsov на підтримку українських в'язнів Кремля 1-2 червня відбувалася в більш ніж 20 країнах світу. Зокрема, в Києві акція розпочалася з флешмобу - активісти в "тюремних робах" з ланцюгами мовчки пройшлися по Майдану, показуючи страждання українських політв'язнів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики