Цензор.НЕТ

05.06.18 18:10

Кольченка, який оголосив голодування, почали обстежувати медики, - омбудсмен Челябінської області Павлова

Спеціальну комісію створено у ВК-6 в місті Копейськ Челябінської області для обстеження стану здоров'я кримчанина Олександра Кольченка, який оголосив майже тиждень тому голодування на підтримку українського режисера Олега Сенцова, котрий теж голодує.

Кольченка, який оголосив голодування, почали обстежувати медики, - омбудсмен Челябінської області Павлова

Про це повідомляє прес-служба уповноваженого з прав людини в Челябінській області Маргарити Павлової, передає Цензор.НЕТ.

"З питань стану здоров'я О.Кольченка 5 червня створена медкомісія. У щоденному режимі проводиться його медичне обстеження. Скарг на умови перебування в засудженого немає", - йдеться в повідомленні з посиланням на М.Павлову, яка у вівторок зустрілася з О.Кольченком.

Вона також додала, що зі слів засудженого, про голодування О.Сенцова він дізнався від адвокатів.

У свою чергу голова громадської спостережної комісії при ГУФСВП Василь Катане, що побував напередодні в медсанчастині колонії, де перебуває О.Кольченко, у своєму повідомленні для ЗМІ уточнює, що від води ув'язнений не відмовляється, передає Інтерфакс-Україна.

"Співробітники колонії кожного разу під час прийому їжі заносять в палату тацю з їжею, і вона стоїть протягом півгодини на тумбочці", - зазначає В.Катане.

Також він додав, що О.Кольченко письмово спростував інформацію, що з'явилася в ряді ЗМІ, про те, що нібито його примушують прийняти російське громадянство.

"Ніхто мене за час перебування в колонії не змушував ні фізично, ні вмовляннями приймати громадянство Російської Федерації. І я його, відповідно, не приймав", - цитується в повідомленні заява О.Кольченка.

Як повідомлялося, Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону в серпні 2015 року засудив українського режисера О.Сенцова, затриманого в Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму. У РФ його звинуватили в створенні на території Криму терористичної організації. У тій же справі О.Кольченко був засуджений до 10 років позбавлення волі.

14 травня 2018 року О.Сенцов оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців, які утримуються в РФ.

31 травня О.Кольченко також оголосив голодування з вимогою звільнити О.Сенцова

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики