Цензор.НЕТ

06.06.18 08:39

Порошенко, Гройсман і Турчинов привітали журналістів із професійним святом

Президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов привітали журналістів із професійним святом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленнях Президента, прем'єра на їхніх сторінках у соцмережі Facebook, а також у повідомленні прес-служби РНБО.

"Сьогодні, у часи протистояння українського народу інформаційній та військовій агресії РФ, від професійності та патріотичності українських журналістів значною мірою залежить наближення нашої перемоги", - написав Порошенко.

Президент додав, що вдячний кожному, хто доносить суспільству слово правди.

"Бажаю невтомної енергії, незламності духу, миру та процвітання! Зі святом!" - написав Порошенко

Порошенко, Гройсман і Турчинов привітали журналістів із професійним святом 01

Зі свого боку прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook зазначив, що шлях журналіста непростий: "Ви першими дізнаєтеся про трагічні або щасливі історії людей і пропускаєте їх крізь себе. Ви стали провідниками між буремним світом подій та читачами і глядачами. З професійним святом вас, люди складної, але дуже важливої ​​професії!"

Порошенко, Гройсман і Турчинов привітали журналістів із професійним святом 02

"Щиро вітаю журналістську спільноту з професійним святом! Журналістика - це не просто професія, це спосіб життя. Відповідальність, неупередженість та об’єктивність, - ось три засадничі принципи професіонала-журналіста. Ви - четверта влада, яка не тільки фіксує глобальні історичні зміни, що відбуваються в країні, але й безпосередньо впливає на них. Поряд з нашими військовими ви словом захищаєте країну на фронтах гібридної війни - розповідаєте правду про події в Україні та світі, підвищуєте бойовий дух воїнів, протистоїте брехливій кремлівській пропаганді та інформаційній агресії. Бажаю вам мудрості, мужності, оптимізму, натхнення і здійснення творчих задумів! Нехай Господь береже вас та ваші родини! Зі святом!" - йдеться в привітанні секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з Днем журналіста України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики