Цензор.НЕТ

06.06.18 11:52

За черговим фейком "ЛНР" про провокацію, що готується ЗСУ, може стояти підготовка терористами обстрілу місії ОБСЄ, - заступник голови Луганської ОблВЦА

Черговий фейк "ЛНР" про нібито підготовку українськими військовослужбовцями провокації на автомобілях з символікою ОБСЄ може бути прикриттям планованого бойовиками обстрілу спостерігачів ОБСЄ з подальшим звинуваченням в цьому міфічних диверсантів ЗСУ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко.

"Так звані "ЗМІ", так званої "ЛНР" розповсюдили черговий фейк, але цього разу в небезпеці можуть опинитись спостерігачі ОБСЄ, які працюють на лінії зіткнення у Луганській області", - написав він.

Клименко зазначив, що за словами так званого "офіційного представника Народної міліції ЛНР підполковника Марочка" декілька груп українських військових планують здійснити провокації на автомобілях білого кольору марки Toyota Land Cruiser з нанесеною на них символікою місії ОБСЄ.

"Після таких заяв, на мій погляд, спостерігачам ОБСЄ треба діяти дуже обережно, бо схоже на те, що посіпаки окупантів самі планують здійснити обстріл спостерігачів, та звинуватити у цьому міфічних диверсантів ЗСУ. Ще одна нестиковочка, вартість однієї машини Toyota Land Cruiser armoured - приблизно 200 тис. євро, а якщо їх декілька, звідки ЗСУ візьмуть такі машини? Чи може бойовики самі планують провокації на машинах, вкрадених з фірмових салонів Toyota? Декілька таких були в ескорті Плотницького. Може перефарбували у білий, а доки фарба сохне "попередили ОБСЄ"? Мабуть, що так", - повідомив він.

"Будемо сподіватися, що цей фейк залишиться лише фейком, й спостерігачі ОБСЄ не постраждають", - додав він.

За черговим фейком ЛНР про провокацію, що готується ЗСУ, може стояти підготовка терористами обстрілу місії ОБСЄ, - заступник голови Луганської ОблВЦА 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики