Цензор.НЕТ

06.06.18 23:42

Учасники конкурсу на посади держслужбовців і слідчих Держбюро розслідувань склали тестування на знання законодавства

Стали відомі результати тестування на знання законодавства учасників конкурсу, які претендують на посади держслужбовців і слідчих у Держбюро розслідувань. Закінчився перший етап конкурсного відбору на посади держслужбовців у центральному апараті Держбюро розслідувань і слідчих, який передбачав тестування на знання законодавства. Він стартував 25 травня поточного року.

Учасники конкурсу на посади держслужбовців і слідчих Держбюро розслідувань склали тестування на знання законодавства

Як розповіла в коментарі Цензор.НЕТ перший заступник глави ДБР Ольга Варченко, яка входить до складу конкурсної комісії №1, з 641 кандидата, яких було запрошено на тестування на вакантні посади держслужбовців, 138 не з'явилися. Також не прийшли на тестування 195 з 1107 конкурсантів, які подали документи на посади слідчих.

За її словами, у категорії держслужбовців 471 учасник конкурсу набрав найвищу кількість балів. Решта отримали менше 30 балів.

Серед претендентів на посади слідчих найвищі результати, склавши тест на 33 бали, продемонстрував 621 кандидат. "Нам дуже важливо сформувати професійну команду, до якої увійдуть люди, які не працювали до цього часу в правоохоронних органах, але мають стаж роботи в галузі права. За законом їх має бути не менше 51 відсотка, - зазначила перший заступник голови ГБР. - Цей квотний принцип дотримується, учасники показали гідний рівень ".

Наступним етапом конкурсу - він розпочнеться 13 червня - стане практичне завдання, яке передбачає 25 ситуативних завдань. Воно теж пройде у вигляді тестування. За кожну правильну відповідь учасник конкурсу отримає 2 бали.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики