Цензор.НЕТ

07.06.18 11:31

У зв'язку із продовженням бойових дій Донецьку фільтрувальну станцію знову знеструмлено, - МінТОТ

Увечері 6 червня у зв'язку із продовженням бойових дій було знеструмлено Донецьку фільтрувальну станцію.

У зв'язку із продовженням бойових дій Донецьку фільтрувальну станцію знову знеструмлено, - МінТОТ

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба МінТОТ у Twitter.

"У зв'язку із продовженням бойових дій приблизно о 22:00 06.06 було знеструмлено Донецьку фільтрувальну станцію", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в КП "Компанія Вода Донбасу", 6 липня о 21.35 унаслідок бойових дій Донецьку фільтрувальну станцію було знеструмлено.

"Наразі узгоджується можливість вивезення змінного персоналу, який перебуває на фільтрувальній станції дві доби", - повідомили в компанії.

У звязку із продовженням бойових дій Донецьку фільтрувальну станцію знову знеструмлено, - МінТОТ 01

Нагадаємо, за словами глави СММ ОБСЄ Ертурула Апакана, іноді кількість обстрілів біля ДФС перевищує сотню за день, крім того, на під'їзних дорогах спостерігачі виявили вибухові пристрої. "У світлі безперервних порушень сторонами режиму припинення вогню СММ була змушена скасувати і переглянути рішення про розширену присутність на території станції", - зазначив він.

У квітні Донецька фільтрувальна станція вже зупиняла роботу. Було припинено подачу води в шість населених пунктів Донецької області: Авдіївку, частково Донецьк та Ясинувату, в селище Червоний Партизан, села Крута Балка та Верхньоторецьке.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики