Цензор.НЕТ

07.06.18 21:14

Рада створила ТСК для перевірки фактів розкрадання в Збройних силах України впродовж 2004-2017 років

Парламент підтримав проект постанови №8434 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей за фактами розкрадання в Збройних силах України та підриву обороноздатності держави в період з 2004 по 2017 роки".

Рада створила ТСК для перевірки фактів розкрадання в Збройних силах України впродовж 2004-2017 років

Відповідне рішення підтримали 184 народних депутати на пленарному засіданні в четвер при 150 необхідних голосах, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Метою Тимчасової слідчої комісії визначається перевірка відомостей про нецільове використання коштів, спрямованих на фінансування Збройних сил України, незаконний продаж військового майна протягом 2004-2017 років з метою підтвердження або спростування зазначених фактів", - йдеться в пояснювальній записці.

Згідно з текстом постанови, ТСК здійснить перевірку законності і обґрунтованості переведення військового майна, техніки, озброєння і боєприпасів, у статус надлишкового військового майна в 2004-2017 роках.

Члени комісії також перевірять відомості щодо обґрунтованості вартості відчуження військового майна та інших об'єктів права власності Міністерства оборони та Збройних сил України за цей період.

Перевірці також підлягають відомості щодо обґрунтованості розміру компенсації вартості земельних ділянок, які належали Міністерству оборони і Збройним силам України та були відчужені або передані під забудову в рамках реалізації інвестиційних проектів.

ТСК може ініціювати питання про притягнення винних осіб до відповідальності, передбаченої законодавством України.

До комісії увійшли 12 народних депутатів. Очолив її народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка", член комітету з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики