Цензор.НЕТ

07.06.18 21:04

Заступник глави Мінфіну Марченко має намір піти у відставку після знаходження йому заміни і передачі справ

Заступник міністра фінансів Сергій Марченко має намір подати у відставку зі своїх посад після того, як виконувач обов'язків міністра фінансів Оксана Маркарова визначиться з кандидатом для його заміни.

Заступник глави Мінфіну Марченко має намір піти у відставку після знаходження йому заміни і передачі справ

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Так, маю намір (подати у відставку. - Ред.). При цьому хочу це зробити максимально безболісно й мінімально ризиковано для Мінфіну. Я професіонал, а тому йти треба по-дорослому", - сказав він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер увечері.

С.Марченко зазначив, що публічно підтримує Олександра Данилюка.

"Я сказав прем'єру, що йду, але вставати і йти завтра - не буду з причини того, що мені не байдуже, що буде в Мінфіні. Відставка - справа техніки. Оксана Маркарова визначиться з заступником на мій блок і я йому передам справи. Усе чесно ", - підкреслив заступник міністра.

С.Марченко був призначений заступником міністра фінансів наприкінці травня 2016 року. Є фахівцем у напрямках фіскальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики. У його веденні також департаменти фінансів промисловості, оборони та правоохоронних органів, витрат бюджету гуманітарної сфери, а також відділ держрегулювання у сфері випуску та проведення лотерей.

Як повідомлялося, раніше в четвер, 7 червня, Верховна Рада відправила у відставку главу Мінфіну України О.Данилюка за поданням прем'єра Володимира Гройсмана. Виконання обов'язків міністра фінансів було покладено на першого заступника міністра фінансів Оксану Маркарову.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики