Цензор.НЕТ

08.06.18 19:10

Для безпеки Європи дуже важлива успішна Україна, Польща підтримає її в намаганні наблизитися до НАТО, - Блащак

Під час двосторонньої зустрічі міністра оборони України і міністра національної оборони Республіки Польща, яка відбулася в штаб-квартирі НАТО, сторони обговорили поточну політику безпеки, обстановку в Європі і в Україні та подальшу співпрацю оборонних відомств країн-партнерів.

Для безпеки Європи дуже важлива успішна Україна, Польща підтримає її в намаганні наблизитися до НАТО, - Блащак

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Для безпеки Європи надзвичайно важлива успішна та безпечна Україна. Ми маємо підтримувати Україну в намаганні наблизитися до НАТО, – наголосив під час зустрічі Міністр національної оборони Республіка Польща Маріуш Блащак. – Для усіх нас дуже важливо, щоб Україна залишалася незалежною державою. Жахливо, коли незалежна країна піддається агресії сусідньої держави – РФ, і ми бачимо реальний портрет агресора, а не картинку російських ЗМІ. Ми будемо лише підсилювати нашу співпрацю та зустрічатися якогомога частіше для вирішення всіх нагальних питань", – сказав Маріуш Блащак.

Під час зустрічі також йшлося про удосконалення формату роботи спільного підрозділу ЛитПолУкрБриг.

Нагадуємо, Міністерство закордонних справ Угорщини заявило 26 вересня 2017 року про намір країни блокувати зближення України з ЄС і НАТО через закон про освіту.

Угорщина вже тричі блокувала проведення Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів через претензії до мовної статті українського закону про освіту. Угорська влада пояснила, що в такий спосіб вона чинить тиск на Україну, вимагаючи перегляду мовної норми закону про освіту. Згодом міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто пообіцяв заблокувати участь президента Порошенка в саміті НАТО, який відбудеться в Брюсселі в липні 2018 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики