Цензор.НЕТ

09.06.18 10:14

Потрібна нульова терпимість до домашнього насильства, - Мін'юст розпочав всеукраїнську інформаційну кампанію #СтопНасильство

У межах проекту "Я маю право!" Міністерство юстиції проводить масштабну інформаційну кампанію на всій території України #СтопНасильство.

Потрібна нульова терпимість до домашнього насильства, - Мін'юст розпочав всеукраїнську інформаційну кампанію #СтопНасильство

Про це інформує прес-служба Мін'юсту, інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначається, мета кампанії - "формування нульової толерантності до цього явища, інформування про зміни до законодавства, "гарячі лінії" та адреси для звернення за допомогою для жертв домашнього насильства, про обов’язок свідків повідомляти про випадки домашнього насильства, про відповідальність для кривдників".

Під час кампанії розповсюджуватимуть інформаційні матеріали (буклети), плакати, розміщуватимуть зовнішню рекламу. Також відповідні матеріали вже направлено до територіальних управлінь юстиції та системи безоплатної правової допомоги.

Крім того, інформують у Мін'юсті, в межах кампанії детально пояснюватимуть, що таке домашнє насильство, що робити в разі його виникнення, який захист гарантовано постраждалим, як отримати термінові заборонні або обмежувальні приписи. Також буде проінформовано, на яку допомогу можна розраховувати жертвам домашнього насильства і як її отримати.

Зазначається, що для жертв домашнього насильства передбачено безоплатну правову допомогу, психологічну підтримку і соціальні послуги, тимчасовий притулок.

Адреси та телефони відповідних служб буде представлено в інформаційних матеріалах кампанії #СтопНасильство.

Кампанія Мін'юсту відбувається у партнерстві з Міністерством соціальної політики, Національною поліцією, Координаційним центром із надання правової допомоги та іншими організаціями. Питаннями захисту прав жінок та дітей, зокрема, займатиметься система безоплатної правової допомоги.

Потрібна нульова терпимість до домашнього насильства, - Мінюст розпочав всеукраїнську інформаційну кампанію #СтопНасильство 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики