Цензор.НЕТ

10.06.18 14:31

Путін боїться таких людей, як Сенцов, - євродепутат Хармс

Президент РФ Володимир Путін боїться таких людей, як український режисер, політв'язень Олег Сенцов.

Путін боїться таких людей, як Сенцов, - євродепутат Хармс

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське", про це заявила депутат Європарламенту Ребекка Хармс.

"Гадаю, Путін знає, що Сенцов - це людина, яку він не може зламати. Якби він був на волі і лишався у Криму, Путіну довелося б боятися його впливу, розголосу від такої особистості, як Сенцов. Бо Путін боїться таких людей, як Сенцов. Саме тому Олег у вязниці", - зазначила вона.

Зазначимо, Хармс перебуває в Україні з візитом разом із іншими євродепутатами.

Вона також розповіла про кампанію з підтримки правозахисників та активістів, що борються за звільнення і права політв'язнів.

"Ми опублікували список політвязнів у Росії. Цей список було складено російсьскою правозахисною організацією "Меморіал". Ми хочемо підтримати зусилля правозахисників, активістів, адвокатів у Росії, надати розголосу їхній роботі. "Боріться за забутих політв'язнів у Росії", - так називається наша кампанія.

Хармс також висловила стурбованість станом здоров'я Сенцова.

"Я дуже хвилююся за здоров'я Олега Сенцова через його голодування. Він бореться за те, щоб випустили всіх українських політв'язнів. Ми підтримуємо його в цій боротьбі власними закликами, а також резолюцією, яку буде днями розглянуто і, я сподіваюся, ухвалено у Європарламенті".

14 червня Європарламент розгляне резолюцію щодо захисту прав людини в Росії, в якій окремо наголошується на проблемі політичних в'язнів.

Фракція "зелених" у Європарламенті випустила інтерактивну карту, на якій можна побачити російські вязниці, де утримують полів’язнів. "Зелені" закликають ФІФА звернути увагу на проблему дотримання прав людини у Росії і критикують рішення проводити чемпіонат світу з футболу у країнах, які систематично порушують міжнародне право.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики