Цензор.НЕТ

12.06.18 16:25

В аеропорту "Бориспіль" затримано громадянина Індії на спробі дати 400 євро хабара прикордоннику для незаконного проникнення в Україну

Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом пропозиції іноземцем неправомірної вигоди в сумі 400 євро офіцеру Державної прикордонної служби, тобто за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.

В аеропорту "Бориспіль" затримано громадянина Індії на спробі дати 400 євро хабара прикордоннику для незаконного проникнення в Україну

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Військової прокуратури Центрального регіону.

У тексті зазначається: "Встановлено, що 12.06.2018 о 14:19, громадянин Індії намагався підкупити українського прикордонника - начальника групи паспортного контролю 4 відділу інспекторів державної прикордонної служби "Бориспіль". Іноземець запропонував старшому лейтенанту неправомірну вигоду у сумі 400 євро за проникнення на територію України за відсутності підстав. Громадянина Індії затримано співробітниками відділення Національної поліції аеропорту "Бориспіль" в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Нагадаємо, що 27.05.2018 військовою прокуратурою Центрального регіону України у міжнародному аеропорту "Бориспіль" було затримано громадянина Нігерії, який намагався за 300 доларів США незаконно проникнути на територію України, а 31.05.2018 – за таку саму спробу та суму у 1200 доларів США - громадянина Пакистану".

Довідка: ч. 3 ст. 369 КК України "Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, вчинені повторно, якщо неправомірна вигода надавалася службовій особі, яка займає відповідальне становище, або вчинені за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики