Цензор.НЕТ

13.06.18 18:20

Суд Покровська звільнив з-під варти найманця РФ Кімаковського, - Медійна ініціатива за права людини

Красноармійський районний суд міста Покровська 18 травня зняв арешт з Ігоря Кімаковського, який приїхав із Санкт-Петербурга на Донбас нібито з виключно гуманітарною місією, а в подальшому став снайпером "ДНР".

Суд Покровська звільнив з-під варти найманця РФ Кімаковського, - Медійна ініціатива за права людини

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Медійну ініціативу за права людини.

"У минулому викладач Санкт-Петербурзького аграрного університету. Як він сам стверджує, поїхав на Донбас з виключно гуманітарною місією, як волонтер, допомагати цивільному населенню. За словами свідків звинувачення, двом українським прикордонникам, які затримували Кімаковського, виїхавши на їх блокпост у Березовому Донецької області, "волонтер", розгубившись, пред'явив "довідку снайпера ДНР". Щоправда, посвідчення було видано на ім'я Артема Сергеєва. Встановити особу вдалося вже під час обшуку автомобіля "Сергеєва" з російськими номерами, де був знайдений паспорт громадянина РФ Кімаковського Ігоря Володимировича з тим же фото, що і в "посвідченні снайпера". При собі в Кімаковського був пістолет Макарова", - йдеться в повідомленні організації.

зазначається, що Ігор Кімаковський - один із понад 20 громадян РФ, затриманих в Україні у зв'язку зі збройним конфліктом. Він був затриманий у липні 2015 року, і лише в лютому 2018-му Красноармійський районний суд почав слухання його справи по суті. Увесь цей час росіянин перебував в СІЗО.

"А 18 травня суд раптом виніс несподіване рішення - звільнити Кімаковського з-під варти", - стверджують в МІПЛ, додаючи при цьому, що Кімаковський продовжує справно приходити на судові засідання.

Крім того, за словами правозахисників, офіційно російські дипломати не виявляють щонайменшого інтересу до долі свого громадянина, а консули його жодного разу не відвідували в СІЗО.

Суд Покровська звільнив з-під варти найманця РФ Кімаковського, - Медійна ініціатива за права людини 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики