Цензор.НЕТ

14.06.18 09:15

Могли б обговорити Україну. Я міг би попросити Путіна зробити щось хороше, - Трамп пояснив, чому хоче повернення РФ у G7

Трамп зазначив, що якби Путін був присутній на самітах "Великої сімки", то вони б усі мали можливість обговорити з ним ситуацію в Сирії та Україні.

Могли б обговорити Україну. Я міг би попросити Путіна зробити щось хороше, - Трамп пояснив, чому хоче повернення РФ у G7

Президент США Дональд Трамп пояснив свої слова про необхідність повернення Росії в G7. Так, глава США вважає, що оскільки значну частину часу на самітах присвячено обговоренню Росії, було б логічно, щоб на зустрічі були присутні її представники. Про це Трамп заявив в інтерв'ю Fox News, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Ви знаєте, ми витрачаємо, напевно, 25 відсотків нашого часу, говорячи про Росію (на самітах G7. - Ред.), і я сказав, що чи не було б краще, якби вони були тут. Я не за Росію. Я за Сполучені Штати", - розповів Трамп.

Він також зазначив, що якби Путін був присутній на самітах "Великої сімки", то вони б усі мали можливість обговорити з ним ситуацію в Сирії та Україні.

"Як приклад, я скажу вам, якби він був на цій зустрічі, я міг би попросити його зробити те, що добре для світу, що добре для країни, добре для нього", - наголосив Трамп.

Нагадаємо, американський президент Дональд Трамп висловився за відновлення членства Росії у Великій вісімці. Його підтримав прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте.

У рамках саміту глав держав і урядів країн-членів G7, який розпочався 8 червня в канадській провінції Квебек, європейські країни-учасниці "Групи семи" - Франція, Німеччина, Італія, Велика Британія - одноголосно висловилися проти заклику президента США відновити Росію в цьому форматі.

Росію виключили з "Великої вісімки" після окупації Криму в 2014 році.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики