Цензор.НЕТ

14.06.18 15:27

Ми наполягаємо на відвідуванні Сенцова найближчими днями, - Денісова прибула в РФ для візитів до українських політв'язнів. ФОТО

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова сьогодні прибула на територію РФ, щоб здійснити моніторингові візити до місць несвободи, де утримуються українські політв'язні.

У Москві в офісі Уповноваженого РФ з прав людини відбулася зустріч Людмили Денісової і керівника апарату Омбудсмена РФ. Під час зустрічі вони обговорили деталі поїздки Людмили Денісової та можливість візитів Уповноваженого до політв'язнів - громадян України, яких утримують у Росії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу омбудсмена.

За словами омбудсмена, російська сторона запропонувала здійснити перший візит у місто Омськ у суботу, 16 червня. Там тримають українця Дмитра Штиблікова.

Ми наполягаємо на відвідуванні Сенцова найближчими днями, - Денісова прибула в РФ для візитів до українських політвязнів 01
Ми наполягаємо на відвідуванні Сенцова найближчими днями, - Денісова прибула в РФ для візитів до українських політвязнів 02

"Питання з візитом до Олега Сенцова залишається відкритим. Ми наполягаємо на якнайшвидшій поїздці до міста Лабитнангі (Тюменська область), де тримають Олега, а Росія пропонує можливу дату візиту після 22 червня. Нас це категорично не влаштовує! Ми далі наполягатимемо на тому, щоб ми поїхали туди найближчими днями", - коментує Людмила Денісова.

Ми наполягаємо на відвідуванні Сенцова найближчими днями, - Денісова прибула в РФ для візитів до українських політвязнів 03

Крім того, Уповноважений зазначає, що зараз проводиться робота щодо можливого відвідання журналіста Романа Сущенка, який утримується в СІЗО "Лефортово", та Миколи Карпюка, який перебуває в тюрмі у місті Владимир.

За словами Людмили Денісової, переговори з російською стороною тривають.

Нагадаємо, що згідно з домовленостями між Президентом України та Президентом РФ було підготовано список політв’язнів, яких планують відвідати омбудсмени обох країн. Після поїздки до Росії Людмила Денісова планує здійснити візит у Сімферопольське СІЗО на тимчасово окупованій території Криму.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики