Цензор.НЕТ

14.06.18 22:02

Податківці домоглися арешту 9,4 млн грн на рахунках компанії організаторів конвертаційного центру

У рамках розслідування діяльності конвертаційного центру, обіг якого становив понад 300 млн грн, накладено арешт на 9,4 млн грн, які перебувають на банківських рахунках підконтрольної організаторам "конвертаційного центру" компанії.

Податківці домоглися арешту 9,4 млн грн на рахунках компанії організаторів конвертаційного центру

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань ДФС України під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за ч.3 ст. 212, ч.3 ст.28, ч.5 ст.191, ч.1 і ч. 2 ст.205 та ч.3 ст.209 КК України. У рамках розслідування було припинено діяльність конвертаційного центру, який надавав підприємствам Київської, Полтавської, Харківської областей та м.Києва послуги з мінімізації податків та перетворення безготівкових коштів на готівку.

Підприємства реального сектора економіки переказували безготівкові кошти на рахунки підконтрольних фігурантам 4 компаній нібито за придбані товари і послуги. Надалі кошти знімалися готівкою, окрім визначеного відсотка від проконвертованої суми, і передавалися замовникам незаконної послуги.

Завдяки вжитим під час слідства заходам, на підставі постанови суду накладено арешт на рахунки в банківській установі однієї з транзитно-конвертаційних компаній, задіяній у протиправній діяльності, на яких наразі є 9,4 млн грн.

Досудове розслідування триває.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики