Цензор.НЕТ

15.06.18 20:40

АМКУ відповів на звинувачення Гройсмана про порушення у сфері державних закупівель

Антимонопольний комітет України виступив із заявою про готовність йти на діалог і сприяти при проведенні аудиту органу оскарження.

АМКУ відповів на звинувачення Гройсмана про порушення у сфері державних закупівель

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АМКУ.

"Антимонопольний комітет України стурбований занепокоєнням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Уряду та народних депутатів щодо стану справ у сфері публічних закупівель та кількості порушень з боку замовників та учасників, що призводять до затягування проведення процедур закупівель", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що на тлі ряду зловживань за чотири роки роботи комітету були досягнуті значні позитивні результати.

"З 2014 по 2018 роки за рахунок співпраці державних органів було досягнуто значних позитивних результатів у напрямку запровадження прозорих закупівель, боротьбі з корупцією в публічних закупівлях, підвищенні рівня довіри бізнесу до цієї сфери. Однак, досі мають місце в окремих випадках зловживання як з боку замовників, так і з боку учасників тендерів, які як наслідок можуть призводити до неефективного витрачання державних коштів та зриву важливих для України соціальних проектів", - наголошують в АМКУ.

Водночас названо основний шлях вирішення проблем, що існують.

"Більшість негативних явищ, що сьогодні викликають занепокоєння не тільки з боку державних органів, а й з боку громадськості та бізнесу, можуть бути вирішені тільки через системне вдосконалення законодавства про публічні закупівлі та впровадження найкращих закупівельних практик", - сказано в повідомленні.

Керівництво АМКУ також підкреслює свою відкритість до конструктивного діалогу і готовність до всебічного сприяння при проведенні законних перевірок органу оскарження.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів України доручив Державній аудиторської службі провести комплексну перевірку Антимонопольного комітету України за фактами блокування ним проведення тендерів на державні закупівлі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики